fbpx

Blog

Ako udržať váš sprchový kút čistý?

Poznáte to? Rozmýšľate nad novou kúpeľňou, radi by ste ju nejakým spôsobom inovovali, ale okrem pár drobností sa neponúka žiadna zásadná zmena. Na trhu je síce dostatok rôznych variantov, no predsa chýba taký, vďaka ktorému by bol Váš sprchový kút niečím výnimočný. Tie obyčajné sú nielenže veľakrát dizajnom nezaujímavé, ale kvôli svojim parametrom sa taktiež musia zložito a často čistiť. Našťastie, existuje riešenie, vďaka ktorému môže byť Váš nový sprchový kút nielen štýlový, ale aj praktický. A čo viac, ponúkne i dlhú životnosť. Presne taký je sprchový kút z rady TIMELESS.

Čo je to TIMELESS? Jedná sa o typ skla s jedinečnou povrchovou úpravou, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre použitie v sprchových kútoch so sklenenou zástenou. Tento typ skla sa vyrába magnetronovým nanášaním povlaku oxidov kovov, vďaka čomu má dlhú životnosť a úprava časom nestráca účinnosť ako niektoré iné typy skla.

TIP: Pozrite si naše typy výklenkov a rohových sprchových kútov

Prečo si vybrať TIMELESS namiesto obyčajného sprchového kútu?

1. TIMELESS JE BEZPEČNEJŠÍ

Vďaka tomu, že TIMELESS je nanesené na dvoch zlepených vrstvách kaleného skla, je absolútne bezpečné. Pri prípadnom rozbití nemôže človeka poraniť alebo čokoľvek okolo seba poškodiť. Okrem bezpečnosti sa pýši taktiež svojou štýlovosťou. V kombinácii s niektorým z našich špeciálnych vzorov zabezpečí súkromie a vhodne doplní ostatné prvky interiérového dizajnu.

2. TIMELESS SA ĽAHŠIE ČISTÍ

Aj pri tom najšetrnejšom čistení bežných typov skiel nejde zabrániť tomu, aby sa po čase  na povrchu objavilo malé zdrsnenie belavej farby. V ňom sa neskôr usádza vodný kameň a špina, a čistenie tak musí človek robiť stále častejšie. TIMELESS, vďaka svojej úprave, tomuto predchádza a voda po ňom steká ďaleko rýchlejšie. Sklo sa nemusí tak často čistia samotné čistenie je nakoniec výrazne jednoduchšie.     

3. TIMELESS MÁ PROTIKORÓZNE VLASTNOSTI

Niektoré typy skiel po čase strácajú odolnosť voči korózii, čo ovplyvňuje ich celkový vzhľad i samotnú životnosť. S povrchovou úpravou TIMELESS je váš sprchový kút deň za dňom chránený, nestráca farbu a uchováva si svoj jedinečný dizajn po mnoho ďalších rokov.

TIP: Exkluzívna sada dizajnových skiel, s ktorými Váš sprchový kút úplne ožije!

MILÁNO HOVORÍ JASNE: ČIERNA A DIZAJNOVÉ VZORY SÚ NOVÝM TRENDOM!

Dobrý sprchový kút nie je len o kvalitnom skle, ale aj o kvalitnom kovaní. V tejto oblasti spolupracujeme s prednými dodávateľmi, vďaka čomu majú všetky naše produkty dlhú životnosť a svoj jedinečný štýl. A čo najviac letí? Jednoznačne krásne čierne kovanie, ktoré v sebe spája luxus a minimalizmus zároveň! To sa stalo hlavným lákadlom jedného z celosvetovo najväčších veľtrhov s nábytkom The Milan Furniture Fair v Miláne a potvrdilo, že bude patriť medzi nadchádzajúce trendy v rámci interiérového dizajnu. U nás, ako u jedného z mála predajcov, si toto nové štýlové prevedenie môžte objednať a dodať vášmu sprchovému kútu elegantný vzhľad!

DIZAJNOVÉ VZORY, KTORÉ MAJÚ ŠTÝL!

Sprchový kút z číreho skla je klasikou, matné sklo Vám dodá súkromie, ALE… prečo neskombinovať oboje a dodať tomu ešte niečo navyše? Jednoduchosť, súkromie a elegancia. O tom je naša ponuka jedinečných vzorov, vďaka ktorým povýšite Váš sprchový kút na úplne nový level.

TIP: Prelistujte si náš nový katalóg sprchových kútov

Share this post

Pridaj komentár