fbpx

Dizajnové prestrešenie zo skla

FUNKČNOSŤ A DIZAJN V JEDNOM

Výber zastrešenia pergoly, altánku či zimnej záhrady býva kompromisom medzi cenou, vzhľadom a funkčnosťou. Možností nie je veľa, väčšinou sa majitelia rozhodujú medzi rôznymi variantami skleneného zastrešenia alebo plastovými materiálmi, ako napr. Lexan. Každé riešenie má svoje pre a proti. Obyčajné sklo vám presvetlí celý priestor, nevýhodou je najmä prehrievanie priestoru a potreba ďalšej investície do tienenia. Existujú aj sklá, ktoré odrážajú slnečné žiarenie a zabraňujú prehrievaniu, ale to sa odrazí aj na ich cene. Polykarbonátové dutinkové dosky sú ľahké, poskytujú určitú mieru tepelnej izolácie, ale podliehajú zvetrávaniu UV žiarením a časom sa začnú rozpadávať.

Slovenská spoločnosť INGENIO, s.r.o., ktorá sa zaoberá dizajnovými úpravami plochého skla, prináša nový typ skla, ktoré je vhodné na prestrešenie rôznych typov pergol, altánkov či zimných záhrad. Sklo je vyrobené z dvoch platní kaleného skla, ktoré sú zlepené špeciálnou fóliou obsahujúcou nanočastice. Vďaka tomu poskytuje ochranu voči UV a tepelnému žiareniu.

V skle môže byť integrovaný vložný materiál, ktorý okrem toho, že dodá vášmu altánku či zimnej záhrade jedinečný vzhľad a atmosféru, vás aj ochráni pred priamym slnečným svitom a zároveň neobmedzí váš výhľad.

odolné voči poveternostným podmienkam, snehu a krupobitiu

kaleno-lepené bezpečnostné sklo hrúbky 8mm

zabraňuje prehrievaniu

vďaka špeciálnej vrstve nanočastíc

číre, mliečne, farebné, dizajnové

nekonečné možnosti prispôsobenia na mieru

ľahká údržba

sklo je ošetrené voči usádzaniu nečistôt

Vyžiadajte si cenovú ponuku!!!

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Typ zasklenia (povinné)

  Orientačné rozmery (povinné)

  Miesto realizácie

  Vaša správa