fbpx

Blog

Vianočná zľava až 20%

Vianoce sú takmer za dverami a s nimi prichádza i čas príjemných prekvapení a splnených snov. A my sme sa rozhodli pre Vás pripraviť malý darček. Až do 23. decembra si môžete objednať kuchynskú zástenu či sprchový kút z našej produktovej rady až s 20% zľavou.

Pozrite si ponúkané produkty s už zľavnenou cenou a nechajte si vypracovať ponuku na mieru

Rozžiarte kuchyňu podľa vlastných predstáv

Kuchyňa je srdcom domova, je to miesto, kde trávime veľa času a pri ktorom bedlivo rozmýšľame, ako si ho celé zariadime. Vďaka dizajnovému sklu môžete doplniť detaily vášho interiéru motívom, ktorý je vám najbližší či fotografiou, ktorá dodá tú správnu atmosféru. Alebo len zvoliť príjemný odtieň farby.

K našim produktom ponúkame nielen 20% zľavu, ale aj odbornú montáž a konzultáciu. Neváhajte nám napísať.

Napíšte nám vašu predstavu. Stačí len dobrý nápad, rozmer a o všetko ostatné už sa postaráme. Vďaka našej vianočnej zľave tak môžete nielen výrazne ušetriť, ale aj doplniť váš interiér o prvok, ktorý je pekný a zároveň ekologický. A čo viac, má mnohé výhody:

  • kuchynská zástena je z kaleného skla (veľmi trvácna a bezpečná)
  • kuchynská zástena Je odolná voči teplotným rozdielom a vlhkosti
  • kuchynská zástena Je hygienická – na rozdiel od kachličiek či tapiet sa v nej neusádzajú baktérie

Čaro sprchového kútu spočíva v jednoduchosti

Našu vianočnú zľavu, až 20% z celkovej sumy, si môžete uplatniť aj na našu produktovú radu sprchových kútov. Je špecifická tým, že ponúka elegantné minimalistické riešenie i do neveľkých priestorov a zároveň nemusí hľadať kompromisy v otázke dizajnu. Ten je naopak možný zvoliť v rôznych variantoch. Okrem klasického číreho sú k dispozícii i viaceré povrchové úpravy, ktoré patria medzi najnovšie trendy.

Pozrite si niektoré z našich ďalších realizácií.


NECHAJTE SI VYPRACOVAŤ CENOVÚ PONUKU NA MIERU

Share this post

Pridaj komentár