Opracovanie skla

REZANIE A FRÉZOVANIE

[image animation=“left-to-right“ size=“one_fourth“ align=“alignleft“ alt=“Rezanie a frézovanie“ title=“Rezanie a frézovanie“]http://ingenio.sk/wp-content/uploads/2014/10/rezanie_a_frezovanie1.png[/image]Rezanie skla pravidelných i nepravidelných tvarov do hrúbky 8 mm na automatickej rezacej linke, rezanie nepravidelných tvarov zo skla hrúbky 8-50 mm na CNC stroji kotúčovými pílami alebo frézou.

[divider style=“1″ align=“center“ size=“normal“ variant=“normal“ dimension=“1px“ color=““ scrolltext=““][/divider]

BRÚSENIE A LEŠTENIE HRÁN

V rámci našich služieb ponúkame zákazníkom aj brúsenie a leštenie hrán skla s hrúbkou 3 – 50 mm, pravidelné i nepravidelné tvary.

Vonkajší rádius: neobmedzený
Vnútorný rádius: 12.5mm
Zrazenie hrán: 45°

[one_half]

profily1

[/one_half]

[one_half_last]

brusenie-skla1

brusenie-skla2

[/one_half_last]

[image animation=“right-to-left“ size=“dont_scale“ align=“alignleft“ alt=““ title=““]http://ingenio.sk/wp-content/uploads/2014/10/cnc-brusenie-skla.png[/image]

[divider align=“center“ size=“normal“ variant=“normal“ dimension=“1px“ color=““ scrolltext=““][/divider]

VŔTANIE A HĹBENIE OTVOROV

[image animation=“right-to-left“ size=“dont_scale“ align=“alignright“ alt=““ title=““]http://ingenio.sk/wp-content/uploads/2014/10/vrtanie_cnc.png[/image]Vŕtanie otvorov štandardne od priemeru 20mm, otvory s menším priemerom sa vŕtajú na špeciálnu objednávku (min. priemer 6 mm).

Hĺbenie otvorov pomocou kónického vrtáku s priemerom 15-75mm.

[divider align=“center“ size=“normal“ variant=“normal“ dimension=“1px“ color=““ scrolltext=““][/divider]

FAZETOVANIE

[image animation=“right-to-left“ size=“dont_scale“ align=“alignright“ alt=““ title=““]http://ingenio.sk/wp-content/uploads/2014/10/fazeta.png[/image]Fazetovanie skla a zrkadiel pod uhlom 5° štandardne od hrúbky skla 6mm, možnosť fazetovania aj tenkého skla 3-5mm.

Fazetovanie pravidelných i nepravidelných tvarov.

[divider align=“center“ size=“normal“ variant=“normal“ dimension=“1px“ color=““ scrolltext=““][/divider]

GRAVÍROVANIE

[image animation=“right-to-left“ size=“dont_scale“ align=“alignright“ alt=““ title=““]http://ingenio.sk/wp-content/uploads/2014/10/gravirovanie1.png[/image][image animation=“right-to-left“ size=“dont_scale“ align=“alignright“ alt=““ title=““]http://ingenio.sk/wp-content/uploads/2014/10/gravirovanie2.png[/image]Gravírovanie skla a zrkadiel podľa požiadaviek klienta. Gravírovanie pomocou kotúča (tvar V), alebo pomocou gravírovacieho hrotu (plochý alebo guľatý, rôzne priemery).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *